Tifozët e PSG shtyjnë Neymar drejt Barçës
Në një sondazh të kryer nga institute francez “Odoxa” u pa qartë se Neymar nuk është lojtari i preferuar i tifozëve të Paris Saint Germain. 65 përqind të votave i morri 19 vjeçari, Kylian Mbappe, 11 përqind Cavani dhe 9 përqind Neymar.

Ky është një tregues i qartë që Neymar nuk ka popullaritetin që dëshironte te kampionët e Francës dhe tashmë që nuk është idhull për tifozët mund të pretendohet rikthimi i tij në Barcelonë. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori