Tifozët e Realit në protestë, kërkojnë dorëheqjen e Perezit dhe rikthimin e Mourinhos
Pas humbjes së trupshme 4-1 nga Ajaxi në Bernabeu dhe eleminimi nga Liga e Kampioneve tashmë fansat e realit janë tepër të zhgënjyer.

Tifozët kanë protestuar para zyrave të klubit madje duke kërkuar dorëheqjen e presidentit Florentino Perez si dhe rikthimin e trajnerit, Jose Mourinho.

Ndërkohë Los Blancos tashmë janë eliminuar edhe nga Copa del Rey, ndërsa në La Liga janë 12 pas Barcelonës kryesuese. /albeu.com/


Shtuar më 06/03/2019, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori