Tifozët e Realit të zhgënjyer, kërkojnë Pochettinon
Reali i Madridit u mposht 2-0 nga Shakhtar dhe rrezikon kështu seriozisht kualifikimin, shkruan Albeu.com.

Më të zhgënjyer kanë qënë tifozët teksa sipas gazetës "AS", e cila ndodhet pranë klubit madrilen, tashmë ata kanë nisur fushatën në Instagram me emrin Pochettino në hashtag, duke e kërkuar për stolin e Los Balancos.

Ndërkohë, Pochettino e njeh mjaft mirë La Liga teksa më parë ka drejtuar Espanynol. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2020, ora 22:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori