E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Tifozët e Romës: Kosova është Serbi
Në derbin e zhvilluar mes Romës dhe Lazios, tifozët romakë kanë mbajtur parrulla kundër Republikës së Kosovës, duke shkruar "Kosova është Serbi".

Në tribunën qendrore është shpalosur një shirit i madh me këtë mbishkrim./albeu.com/


Shtuar më 12/01/2015, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori