Tifozët e Tottenham këndojnë në rrugët e Madridit (VIDEO)

Real Madrid dhe Tottenham Hotspur do të përballen sonte në UEFA Champions League në raundin e tretë

Disa tifozë ndodhesinrrugët e Madridit duke festuar dhe kanë ardhur në spanjë për të mbështetur ekipin e tyre, shkruan Albeu.com.
Shtuar më 17/10/2017, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori