Tifozët i këndojnë Balos në italisht: "Mario fantastik, Mario i mrekullueshëm" (VIDEO)
Pëlqej
Mario Balotelli ka hyrë tashmë në zemrat e tifozëve të Liverpool, të cilët, në "White Hart Lane", gjatë ndeshjes kundër Tottenham, i kanë dedikuar një këngë shumë të bukur në gjuhën italiane.

"The Reds" presin golin e parë të SuperMarios duke i kujtuar se sa fantastik dhe i mrekullueshëm është. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori