Tifozët nuk durojnë dot për Tirana-Kukësi, tentojnë të futen në stadium (VIDEO)
Ditën e sotme do të luhet ndeshja më vendimtare e këtij sezoni, mes Tiranës dhe Kukësit, me dy ekipet që luftojnë për titullin kampion.

Një ndeshje kjo shumë e rëndësishme, me skuadrat që do të kërkojnë të marrin maksimumin.

Pikërisht edhe për shkak të rëndësisë që ka ndeshja, shumë tifozë kanë dashur të futenstadium për ta ndjekur, ndonëse prania e tyre nuk lejohet për shkak të masave të marra nga qeveria për përhapjen e Koronavirusit.

Policia ka ndërhyrë menjëherë për të ndaluar tifozët që të futenstadium, duke i larguar ata nga kishin ardhur dhe duke mos ua lejuar praninë në stadium.
Shtuar më 06/07/2020, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori