Tifozët peruan fitojnë çmimin "FIFA Fan Award" për vitin 2018
Çmimin për "FIFA Fan Award" e ka fituar Peruja.

Tifozët peruan ishin të zhurmshëm dhe në çdo moment duke përkrahur kombëtaren e tyre në Kupën e Botës.

Ata më në fund janë shpërblyer me një çmim, ps atij rrugëtimi të gjatë deri në Rusi. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2018, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori