Tifozët shpërthejnë ndaj Panuccit: Largohu sa më parë (FOTO LAJM)

Tifozët shqiptarë janë revoltuar me ekipin Kombëtar, pas humbjes turpëruese ndaj Ukrainës me shifrat e thella 4-1.

Në faqen zyrtare të FSHF, në postimin ku njoftohet për përfundimin e takimit, të shumtë kanë qenë tifozët që kanë shprehuar indinjatën e tyre.

Tifozët nuk pajtohen aspak me paraqitjet e ekipit Kombëtar në këto dy ndeshjet e fundit, me Kosovën dhe Ukrainën, dhe shkojnë deri aty sa i kërkojnë Panuccit të largohet nga drejtimi. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2018, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori