Tifozi 7 orë i mbyllur në tualetin e stadiumit
Një tifozi anglez i ka ndodhur një gjë e pazakontë, gjatë një ndeshjeje futbolli. Në fakt kur Jamie Proctor shënoi golin e parë në pjesën e parë për Fleetwood Town ndaj Barnsley të shtunën, një tifoz kishte vendosur të shkonte në tualet.

Shtatë orë më vonë, ai u zgjua dhe ishte ende në tualet në shtëpinë e klubit nga Yorkshire dhe kishte nevojë për ndihmë. Personi, emri i së cilit nuk është bërë ende i ditur dhe është rreth 20 vjec, ndërsa e ka prekur alarmin e stadiumit kur është zgjuar nga gjumi, për ta lajmëruar me këtë rast shërbimin emergjent, raporton Zëri.info.

Zëdhënësi i stacionit të zjarrfikësve të Barnsleyt dha një intervistë për tabloidin “The Independent”, duke thënë se personi i gjetur nuk kishte këpucë, kishte humbur telefonin dhe kapelën e tij. Ai gjithashtu kishte konsumuar shumë birra para ndeshjes.
Shtuar më 26/10/2015, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori