Tifozi del nga burgu dhe poston foton me Ronaldon, ja çfarë shkruan ai (FOTO LAJM)

ronaldo0000
Tifozi i cili i shpëtoi rrethimit të forcave të sigurisë në “Old Trafford” në ndeshjen mes Manchester United dhe Juventusit, doli nga burgu dhe postoi në Instagram foton e tij me yllin portugez.

Ai qëndroi 48 orë në burg, por i’a doli ta hidhte paq. Dënim i lehtë për tifozin që plotësoi ëndërrën e tj. Ai falenderoi Ronaldon për foton historike. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2018, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori