Tifozi i del para Balotellit: "Why Always Me" dhe hedh kovën me akull (VIDEO)
Pëlqej
Tifozë të shumtë të Liverpool kishin dalë dje para qëndrës stërvitore "Melwood" për të pritur blerjen më të fundit të "The Reds", Mario Balotelli.

Mes tifozëve të shumtë një i ri ishte ai që ra më shumë në sy. Djaloshi kishte të shkruar në kurriz "Why Always Me" dhe para se të bënte një gjest të ngjashëm me Balotellin (muskujt) hodhi edhe kovën me ujë me akull mbi vete. /albeu.com/

Shtuar më 23/08/2014, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori