Tifozi i Romës me robdishambër në stadium (FOTO LAJM)

Kemi parë lloj-lloj tifozësh në stadium, të veshur në mënyrat më të çuditshme, por si ky rast që ju sjellim tani nuk mendoj se keni parë ndonjëherë.

Një tifoz i Romës është parë me robdishambër në stadiumin "Olimpico" gjatë sfidës kundër Juventusit, përcjell Portali Albeu.

Gjesti i tifozit ka tërhequr vëmëndjen e mediave në Itali dhe jo vetëm. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2015, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori