Tifozi kuqezi i propozon të dashurës në stadium
Një tifoz shqiptar pikërisht në ndeshjen Rumani-Shqipëri i ka propozuar të dashurës së tij.

Tifozët kuqezi kanë qenë shembull për tifozëritë e tjera në Euro 2016 dhe një surprizë të mrekullueshme kishte përgatitur sot edhe njëri prej tyre.

stadium ai e ka befasuar të dashurën e tij, të cilës i ka propozuar martesë. E patjetër që ai nuk është refuzuar. /Albeu.com/
Shtuar më 19/06/2016, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori