Tifozi më i çmendur i Napolit, shikoni si feston pas triumfit në Kupën e Italisë (VIDEO)
Një festë e jashtëzakonshme për t’i dhënë fund një dite të paharruar.

Në fillim rinovimi i kontratës me Napolin e më pas fitimi i Kupës së Italisë në finalen ndaj Juventusit, Dries Mertens dhe lojtarët e tjerë e festuan për orë të tëra triumfin historik ndaj Juventusit.

Gëzimi te tifozët e Napolit ishte i madh, aq nuk pyesnin më për virus, pro pas fitores menjëherë dolën në shesh për ta festuar fitoren.

Megjithatë para se të dilnin në shesh, tifozët e Napolit kanë festuar si të çmendur edhe në shtëpitë e tyre.

I tillë është edhe rasti i një tifozi të moshuar të Napolit, i cili pas fitores së ekipit të zemrës, nuk është përmbajtur dot, por është shtrirë në dysheme dhe ka festuar si i çmendur.

Shtuar më 19/06/2020, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori