Tifozi pret 24 orë për të takuar Ronaldon (VIDEO)
Cristiano Ronaldo shpesh ndodh të ketë tifoz të çmendur pas tij. Njëri prej tyre ka pritur 24 orë për ta takuar portugezin në qendrën stërvitore të Real Madridit

Tifozi, përveç dashurisë dhe admirimit për Portugezin, ka bërë dhe një tatuazh me fytyrën e Cristianos në krahun e tij. I fiksuar për të takuar idhullin e tij ka pritur plot 24 orë jashtë Valdebebasit për ta takuar.

Cristiano, këtë herë ndaloi me makinën e tij dhe i dhuroi një autograf duke bërë edhe disa foto. /Albeu.com/
Shtuar më 19/03/2016, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori