Tifozi thyen televizorin pasi humbi skuadra e zemrës (VIDEO)
Pamjet e një tifozi teksa thyen televizorin pasi humbi skuadra e tij e zemrës janë duke bërë xhiron e rrjetit në këto momente.

Videoja është xhiruar në SHBA dhe tregojnë momentin kur një tifoz i çmendur i gjuan me grusht televizorit të tij pasi skuadra për të cilën ai bënte tifozllëk humbi ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori