Tifozja bukuroshe e Los Angeles Lakers (FOTO LAJM)

Modelja Emily Ratajkowski ka marrë edhe njëherë vëmendjen e mediave rozë dhe rrjeteve sociale, pasi ka postuar një set fotografik shumë të "nxehtë" në Instagram, ku ndiqet nga më tepër se 20 milionë fansa.

Emily njihet si një fanse e Romës në kampionatin italian, teksa ka pozuar edhe me foto të skuadrës së verdhekuqve, por bukuroshja nuk mungon as në ndeshjet e NBA-së.

Los Angeles Lakers është skuadra e preferuar e bukuroshes, në basketbollin amerikan. /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2019, ora 23:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori