Tifozja e Barcelonës e çmendur pas Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bukuroshja e njohur me Eva Padlock e ka pranuar se çmendet pas yllit portugez, Cristiano Roanldo, edhe pse është lindur një tifoze e flaktë të Barcelonës.

Në një intervistë për mediat rozë në Spanjë, 33-vjeçarja ka pranuar se do të dëshironte një romancë me portugezin, ndonëse është munduar të jetë realiste.

“Futbollisti që më emocionon është Cristiano Ronaldo. Do të doja të kisha një romancë me të, por tashmë e di që është e pamundur, pasi ai ka një martesë të lumtur dhe të qëndrueshme”, tha Eva. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori