Tifozja e Chelseat kërkon një burrë me të cilin mund të izolohet për shkak të koronavirusit
Modelja ruse Maria Liman ka bërë një kërkesë interesante për ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Liman, e cila njihet si tifoze e Chelseat u bë e njohur gjatë Botërorit të vitit 2018 derisa bënte tifo për Rusinë.

“Unë jam në kërkim të një partneri tërheqës, që nuk është i sëmurë me koronavirus, të kalojë tre muajt e ardhshëm i izoluar dhe të bëjmë qejf gjatë karantinës”, ka shkruar ajo.

/Zëri/
Shtuar më 26/03/2020, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori