Tifozja e Inter që po lë në hije Wanda Narën, do të jetë prezente në "San Siro" (FOTO LAJM)

slovakia
Modelja e famshme, Lucia Javorcekova është mjaft e apasionuar pas Interit. Në një intervistë ajo tha se jeton në Milano dhe kjo ka ndikuar që të bëhet me Interin.

“Ndjek shpesh ndeshje futbolli këtu në Itali. Hamsik është kapiteni i kombëtares, por mua më pëlqen më shumë Skriniar. Më ka bërë tifoze të Interit, ndoshta edhe pse jetoj në Milano”, tha 26 vjeçarja sllovake. kujtojmë që modekja do të jetë prezente sonte në "San Siro" në derbin Inter-Milan. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori