Tifozja e Juventusit lë pas eleminimin, fotot e fundit në Instagram janë të papërballueshme (FOTO LAJM)

Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin me fotot e saj mjaft të "nxehta".

Së fundi Valentina ka një set që të "lë pa frymë", duke mos kursyer thuajse asgjë nga hiret e saj.

Blogerja është një fanse e njohur e Juventusit dhe nuk ngurron të ndjekë bardhezinjtë edhe në stadium, në shumë prej ndeshjeve të tyre.
Së fundmi Valentina e ka tepëruar pasi ka postuar në Instagram dy foto ku shfaqet gjysmë nudo, për kënaqësinë e të gjithë fansave të saj! /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2019, ora 20:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori