Tifozët kuqezi brohorasin në kor: Unë jam Astriti, unë jam Astriti
Tifozët e kombëtares shqiptare kanë qenë protagonistë të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Izraelit.

Kuqezinjtë në pjesën e parë të ndeshjes kanë kujtuar aktivistin e ndjerë të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari.

Në minutën e 26-të të ndeshjes tifozët kanë brohoritur në kor për rreth një minutë ‘Unë jam Artisti, unë jam Astriti’.

Ndërkohë ka përfunduar ndeshja Shqipëri- Izrael me rezultatin 0-3. /albeu.com/

Shtuar më 12/11/2016, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori