Tiki-Taka angleze, gol pas 23 pasimesh (VIDEO)
Pëlqej
Tiki-taka lindi në Spanjë, por shumë shpejt u shpërnda në të gjithë Europën dhe në fund mbërriti edhe në vendlindjen e futbollit, Angli.

Në ndeshjen mes 18-vjeçarëve të Stoke City dhe Liverpool, të zotët e shtëpisë arrijnë të shënojnë pas 23 pasimsh rradhazi.

Të gjithë marrin pjesë në aksion: nga portieri dhe deri te sulmuesi që realizon golin. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori