Tiki-Taka e arabëve, 19 pasime dhe gol (VIDEO)

Tiki-Takan e kanë shpikur katalanët, por këtë shembull e ndjekin në mbarë botën. Së fundmi, po ju tregojmë një tiki taka Arabe. Yousef Ahmad i Al Ain ka finalizuar me gol një taka">tiki-taka brilante në sfidën e fituar 4-0 ndaj Ajmanit.

Komentatorët janë shprehur se kjo taka">tiki-taka është më e bukur se ajo e Barcelonës. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2013, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori