Timo Werner afër transferimit te gjigani anglez
Daniel Sturridge dhe Origi pritet të largohen nga Liverpooli në fund të këtij sezoni, andaj këta të fundit po e kërkojnë një sulmues.

Skuadra angleze po tenton ta transferojë Timo Werner nga RB Leipzig.

Liverpool ka kohë që dëshiron transferimin e sulmuesit gjerman dhe në verë do të tentojë t’i marrë shërbimet e tij.

Skuadra angleze do t’i ofrojë 50 milionë euro për ta transferuar gjermanin nga Leipzig, pasi është edhe dëshirë e Jurgen Kloppit. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2019, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori