Tirana përmbys Vllazninë në “Qemal Stafa”
Tirana ka arritur të fitojë me rezultatin 2:1 përballë Vllaznisë, duke përmbysur gjithçka në “Qemal Stafa”.

Ka qenë Çinari që kaloi Vllazninë në avantazh që në minutën e 33-të.

Pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 1:0 për shkodranët.

Por, ka qenë Muça ai i cili ka kthyer gjithçka në favor të kryeqytetasve.

Ai ka shënuar në minutën e 60-të dhe të 76-të të takimit./albeu.com/
Shtuar më 12/04/2015, ora 19:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori