Tirana pret Skënderbeun në shtëpi, klubi bardheblu jep lajmin e madh për tifozët (FOTO LAJM)

Tirana do të presë ditë e shtunë, në "Selman Stërmasi" Skënderbeun, për javën e katërt të Superiores.

Klubi ka vendosur që të ulë çmimin e biletës për tribunën karshi, në 200 lek.

Një lajm i mirë ky për të gjithë tifozerinë bardheblu që dëshiron të ndjekë nga shkallët e stadiumit skuadrën.

Klubi njofton se biletat do të kontrollohen elektronikisht dhe do të krijohet rradhë.

Gjithashtu bën thirrje për kujdes nga tifozët në ditën e ndeshjes, për të shmangur incidentet.
Shtuar më 11/09/2019, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori