Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Tirana-Skënderbeu mbyllet 1-1

Ka përfunduar 1-1 sfida midis Tiranës dhe Skënderbeut e luajtur në ‘’Selman Stërmasi’’. Skënderbeu kaloi e para në epërsi në minutën e 36 falë Bruno Ditës, por në fund të fraksionit të parë Tirana barazoi me Yonus Sentamu. Ndërsa pjes e dytë nuk prodhoi më gola.

Ndërkohë pas 14 javësh Skënderbeu vijon të mbajë vëndin e dytë me 30 pikë. Ndërsa Tirana vijon mungesën e rezultateve teksa mbajnë vëndin e 8 me 11 pikë. /albeu.com/Shtuar më 24/11/2018, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori