Tirana-Skënderbeu, zbulohen formacionet zyrtare (FOTO)

Pas pak minutash në "Selman Stermasi" do të zbresin Tirana dhe Skënderbeu në kryendeshjen e javës së 25-të. Bardheblutë janë në krizë të madhe në javët e fundit, dhe një sukses ndaj kampionëve do ua shtonte shumë moralin. Mirel Josa i njeh mjaft mirë pasi ka fituar tituj kampion me ta.

Nga ana tjetër Skënderbeu, që drejtohet nga Ilir Daja do të vijë në Tiranë për të marrë vetëm 3 pikë. Strategu i njohur ka drejtuar bardheblutë më parë, dhe ai do të kërkojë të hakmerret për largimin e parakohshëm./albeu.com/

Shtuar më 10/03/2017, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori