Tirana-Vllaznia, tjetër gol në "Selman Stërmasi" (VIDEO)
Tirana ka shënuar dhe golin e dytë përballë Vllaznisë.

Majkëll Ngo nuk fal i vetëm përballë Efremov, pas asistitDokës, duke e dërguar topin në rrjetë. Në festë bardheblutë.
Shtuar më 19/06/2020, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori