Tite publikon listën, numrin 10 të Neymar e merr ylli i Milanit (FOTO LAJM)

Brazili do të luaj dy ndeshje miqësore ndaj Republikës Çeke dhe Panamas në 23 dhe 26 mars.

Kështu Brazili ka bërë publike dhe numrat që lojtarët do të mbajnë mbi shpinë.

Por në mungesë të Neymar-it i cili vuan një dëmtim të rëndë që prej muajit janar numrin 10 të tij tashmë e ka marrë ylli i Milanit Lucas Paqueta.

Një numër vertet me peshë që mesfushori tashmë duhet ta justifikojë në fushë. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori