Tjetër dëmtim pas Chiellinit tek Juventus
Pëlqej
Mbrojtësi i Juventusit, Alex Sandro, ka lënë stërvitjen me Kombëtaren e Brazilit për shkak të lëndimit në kofshë.

Akoma nuk janë konfirmuar detaje për dëmtimin e brazilianit, por ky është një lajm i keq pasi Zonja e Vjetër tashmë po vuan edhe për mungesën e Giorgio Chiellini. Madje nëse ai do ti mungojë dhe çerekfinales ai do tu bashkohet dhe mungesave të tjera.

Liga e Kampionëve po vjen së bashku me Real Madridin dhe për Massimiliano Allegrin një tjetër lëndim do ishte humbje e madhe./albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori