Tjetër gjest i madh nga Salah, i paguan furnizimin e makinave personave që takon në karburant
Mou Salah përvecse është shndërruar në një hero për Liverpoolin, njihet dhe si një person me zemër të madhe i cili nuk ngurron të ndihmojë më të varfërit

Ylli egjiptian e ka forcuar më tej emrin e tij në folklorin Anfield me një gjest prekës.

Një postim në mediat sociale thuhet se Salah ishte parë karburant derisa i kishte veshur uniformën stërvitoreLiverpoolit.

Salah, thuhet se ka paguar karburantet e të gjithëve që ndodheshin në stacionin ku kishte shkuar për tu furnizuar.

Ai gjithashtu dhuroi doreza dhe dezinfektues për qytetarët gjatë kësaj kohe të pandemisë.
Shtuar më 11/06/2020, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori