Tjetër vendim nga Koeman, mbrojtësi huazohet në Greqi
Klubi i Barcelonës po vazhdon të largoj disa futbollist që nuk bëjnë në planet e trajnerit, Roland Koeman.

Siç raportojnë mediat në Spanjë, mbrojtësi i Barcelonës, Moussa Wague do të dërgohet për huazim në ekipin e Paokit,

Sezonin e kaluar, Wague ishte dërguar për huazim në skuadrën franceze, Nice.

Koeman nuk i beson senegalezit dhe beson se do të ishte më mirë për të që të shkoj në huazim.
Shtuar më 19/09/2020, ora 22:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori