Tmerr në Rumani: Trajnerit i bie infrakt gjatë ndeshjes (VIDEO)
Dinamo e Bukureshtit është në ankth për trajnerin e vet Eugen Nagoe, i cili pësoi një infarkt gjatë ndeshjes kundër Universitatea Craiova, në National Arena.

Ishte minuta e 25-të e ndeshjes kur nga stoli i Dinamos erdhi sinjali që diçka po ndodhte dhe më pas u kuptuatrajneri ndihej keq.

Ambulanca i dha ndihmën e shpejtë direkt në stadium, ndërsa më pas e transportoi për në spital.
Shtuar më 22/07/2019, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori