Toljan i shtohet rrëmujës së merkatos pas Europianit U21
Bild raport se Napoli dhe Chelsea kanë hedhur një vështrim për Jeremy Toljanm pas performancave të mira që bëri në kampionatin evropian Under-21.

Lojtari aktualisht luan me Hoffenheim, ai është një mbrojtës i djathtë dhe është 22-vjeç. Për lojtarin Chelsea pritet të kontaktojë me drejtuesit e klubit dhe ti plotësoje dëshirën për shifrat, përcjell Albeu.com.

Teksa nga ana tjetër Juventus kërkon zëvendësuesin e Dani Alves dhe një 22-vjeçar do e zëvendësonte në mënyrë perfekte. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 13:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori