Tom Doshi hap thesin dhe ofron 10 mijë euro
Pëlqej
Deputeti Tom Doshi ka premtuar një shpërblim prej 10 mijë eurosh për futbollistët në rast se marrin tre pikë në ndeshjen e kësaj jave kundër Kukësit.

Doshi kishte vendosur premio edhe për takimin me Partizanin në shifrën 5 mijë euro, por këtë herë ka vendosur që ta dyfishojë atë, çka e bën këtë premio speciale.

Shuma pritet të motivojë edhe më shumë futbollistët, të cilët, përveçse duhet të marrin pikë për të larguar sa më shumë skuadrën e tyre nga fundi i tabelës, kanë në tavolinë edhe një shumë të konsiderueshme për të marrë në rast triumfi.

Ndërkohë që nuk përjashtohet mundësia që një pjesë e kësaj shume të jetë për lojtarët në rast barazimi. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori