E FUNDIT/ Mbyllet sërish transporti urban
Tonali ka refuzuar PSG-në, dëshiron një nga këto 2 gjigandë të Serie A
Presidenti i Brescias, Massimo Cellino, ka deklaruar se Sandro Tonali preferon mundësinë e një transferimi tek Inter ose Juventus sesa tek ndonjë klub jashtë Italisë.

Tonali ka një kohë të gjatë që ka tërhequr vëmendjen e Inter dhe Juventusit mirëpo këto dy skuadra nuk janë të vetmet e interesuara për të pasi në garë për të qëndron edhe PSG.

Nasser Al-Khealifi i ka ofruar një kontratë të majme atij por Tonali nuk dëshiron largimin nga Italia, gjithashtu edhe Napoli ka bërë një ofertë prej 40 milionë eurosh por dëshira e tij mbetet Inter ose Juventus.
Shtuar më 01/06/2020, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori