Toni: Dua te mbetem tek Roma
Albeu.com
Luak Tona ka shprehur dëshirën e tijë për të qëndruar tek Roma edhe në të ardhmen. "Me Romën po japë maksimumin tim dhe ëndrra ime është që të qëndroj këtu edhe për shumë vite në të ardhmen".
"Nuk do të jem vetëm unë ai që do të vendosë, shpresoi që klubi të më ketë në planet e saj. Roma është një skuadër që më pëlqen shumë dhe unë dua të luaj këtu".
Shtuar më 03/05/2010, ora 21:14
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori