Toni Kroos kërkon largimin nga Reali i Madridit
Pëlqej
Don Balon raporton se Toni Kroos kërkon të transferohet te Liverpooli, pasi dëshiron të punojë me Jurgen Kloppin.

Ky i fundit ka shprehur admirim për futbollistin gjatë kohës sa ishte trajner i Borussia Dortmundit, ku lojtari ishte pjesë e Bayern Munichut.

Kroos thuhet gjithashtu se nuk është i lumtur me situatën e Realit dhe i ngarkuar nga përgjegjësitë dëshiron të largohet./albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 09:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori