Tottenham super, epoka Mourinho nis me fitore (VIDEO)
Tottenhami fitoi me rezultatin 3-2 ndaj West Hamit e vlefshme për javën e 13-të në Premier League.

Kjo është ndeshja e parë e Jose Mourinho në krye të “Gjelave” londinezë dhe portugezi e ka festuar si i çmendur golin e shënuar nga Son Heung Min.

Një epokë e re ka nisur për Tottenhamin dhe vetë Mourinhon.
Shtuar më 23/11/2019, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori