Top 10 yjet më të ndjekur në Instagram dhe Twitter (FOTO LAJM)

10. Zlatan Ibrahimovic – Twitter: 4.36 milione / Instagram: 23.2 milione (Kombinuar: 27.5 million ndjekes)
Rrjetet sociale janë një mjet shumë i mirë për t'i lidhur futbollistët edhe më shumë me fansat e tyre. Mbreti sigurisht që është Cristiano Ronaldo, i cili ka më shumë se të gjithë sportistët e tjerë ndjekësrrjetet sociale Instagram dhe Twitter.

Ylli i Realit duke i bashkuar të dyja rrjetet sociale ka 140 milionë ndjekës. Më lart mund të shihni renditjen nga vendi i 10-të në të parin./albeu.com/
Shtuar më 12/03/2017, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori