Top 10 yjet që do ndezin merkaton e verës (FOTO LAJM)

Shihni më poshtë Top 10 yjet që do ndezin merkaton e verës
Duhen edhe disa javë nga fundi i këtij sezoni futbollistik dhe hapja e merkatos së verës, por klubet kanë filluar që tani të mendojnë për lëvizjet e ardhshme.

Edhe pse deri tani nuk ka asgjë konkrete dhe zyrtare pritet që kjo verë të jetë shumë e "nxehtë", të paktën përsa i përket futbollit, raporton Portali Albeu.

Shumë futbollistë që po shkëlqejnë me ekipet e tyre, por edhe disa të tjerë që nuk po gjejnë shumë hapësira, po bëjnë gati valixhet për tu larguar në drejtim të një tjetër klubi të madh.

Në foto-galerinë e mësipërme Portali Albeu ju sjell 10 prej futbollistëve, të cilët pritet të jenë në qëndër të zërave të merkatos gjatë muajve të verës. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2015, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori