Top 11 i javës në La Liga (FOTO LAJM)

Kameni - Malaga
Pas Top 11 të javës në Premier League, "Goal.com" ka publikuar edhe formacionin më të mirë të javës së 31 në La Liga.

Në Top 11 bën pjesë edhe shqiptari Shkodran Mustafi, i cili ka qënë shumë i rëndësishëm për Valencian në fitoren e fundit kundër Levantes.

Pjesë e këtij formacioni nuk është as Cristiano Ronaldo dhe as Lionel Messi, por vetëm Neymar. /albeu.com/

Shtuar më 14/04/2015, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori