Top 11, ja super Barcelona 2014/15 (FOTO LAJM)

Ter Stegen
Pëlqej
Vazhdojnë transferimet e mëdha në aksin Angli-Spanjë dhe anasjelltas. Së fundmi është Thomas Vermaelen, mbrojtësi belg i Arsenal që duket se do të jetë goditja e rradhës për Barcelonën e Luis Enriques.

Pas afrimeve të Rakitiç, Ter Stegen, Bravo, Suarez dhe Matthieu 28-vjeçari belg është një tjetër emër që pritet ta bëjë Barcelonën e sezonit 2014-2015 më të fortë dhe më të frikshme për kundërshtarët. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori