Top 20 talentet më të spikatur në Europë (FOTO LAJM)

Donnaruma (1999, Milan)
2016 do të jetë një vit do të do mbahet mend nga kampionët e së ardhmes. Edhe pse në moshë të re, ata kanë treguar se do të jenë e ardhmja në këtë sport magjik.

Ata janë të lindur pas vitit 1995 dhe janë protagonistë me skuadrat e tyre që në këtë sezon. Emrat e tyre mund t'i zbuloni në galerinë më lart./albeu.com/
Shtuar më 26/12/2016, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori