Top 35 tatuazhet më spektakolare në botën e futbollit (FOTO LAJM)

Tifoz i Tottenham
Një nga gjërat më negative të tatuazheve është fakti që nëse vendos për të bërë një tillë duhet të mendohesh mirë pasi mundësitë për ta hequr janë shumë të pakta ose shumë të kushtueshme. Por ky fakt nuk i pengon njerëzit e apasionuar ndaj këtij arti figurativ.

Por kur bëhet fjalë për gjërat që i ke shumë për zemër dhe pasion as dhembja që të jep bërja e një tatuazhi nuk i ndal për të marrë një vendim të tillë, përcjell Portali Albeu.

Kemi parë shumë lloje tatuazhesh por që fansa të çmendur të vizatojnë në trupin e tyre figurat e trajnerëve dhe futbollistëve të preferuar, të skuadrave të zemrës apo të datave historike për këto ekipe nuk shohim shumë shpesh.

Ky fenomen është shumë i përhapur shumë kohët e fundit, por në historinë e futbollit do të mbahen disa prej tyre.

Portali Albeu.com ju sjell në foto-galerinë e mësipërme 35 tatuazhet më të veçanta në futboll ku nuk mungojnë as ato për Kombëtaren kuqezi. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2016, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori