E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Top 5 "gjyshërit e tmerrshëm" të Serie A (VIDEO)

Sa më shumë vite kalojnë aq më jetëgjatë bëhet karriera e futbollistëve. Nëse më parë ata i jepnin fund futbollit aktiv rreth moshës 30-vjeçare sot gjërat kanë ndryshuar pasi edhe pse në moshë mbi 35-vjeçare vazhdojnë të luajnë dhe të jenë të rëndësishëm për ekipet e tyre.

Pas dopietës së Francesco Tottit në derbin Roma-Lazio, Calciomercato ka stiluar një klasifikim me 5 "të vjetrit e tmerrshëm" të Serie A.

Shihni videon e mësipërme dhe më pas jepni mendimin tuaj: jeni dakord apo jo?.../albeu.com/
Shtuar më 14/01/2015, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori