Topi i Artë 2018, ja kush e zëvëndëson CR7Edhe pak kohë na ndajnë nga data 3 dhjetor për të mësuar se kush do të jetë fituesi Topit të Artë 2018.

Prej një dekade ky cmim është ndarë mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit teksa të dy numrojnë nga 5 trofe.

Sipas lajmeve të fundit, 173 gazetarët që votojnë nga e gjithë bota kanë zgjedhur 3 emra të rinj, Mbappe, Modric, Varaneduke lënë jashtë Messi-n dhe CR7. Nëse për argjentinasin sezoni i kaluar nuk ka qenë perfekt, e njëjta gjë nuk mund të thuhet për portugezin. /albeu.com/

Shtuar më 21/11/2018, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori